Kolorowy świat to zupełnie nowa seria z Akademii Mądrego Dziecka od wydawnictwa Harper Kids. Książeczki Akademii Mądrego Dziecka uwielbiamy...

Kolorowy Świat - kartonowe książeczki z ruchomymi elementami

By | 18:00 Napisz komentarz

Kolorowy świat to zupełnie nowa seria z Akademii Mądrego Dziecka od wydawnictwa Harper Kids. Książeczki Akademii Mądrego Dziecka uwielbiamy, więc z ogromnym zaciekawieniem sięgnęłyśmy po Kolorowy świat - czy będą tak dobre, jak inne lektury z tęczowym grzbietem..?


Recenzja filmowa:


No oczywiście, że tak - te książki są tak samo świetne jak cała seria Akademia Mądrego Dziecka! Kartonowe strony, bajecznie kolorowe ilustracje, przesuwane elementy które są prawdziwym hitem!


No sami zobaczcie, co tu się dzieje w Pojazdach. Otwieramy okno. Otwieramy drzwi i zapinamy dziecku pas. Przesuwamy strażaka po drabinie do pożaru. Kopiemy koparką. Zaglądamy do wnętrzu samolotu. Totalny sztos!


A wszystko w towarzystwie niewielkiej ilości tekstu, który uzupełnia tą niezwykłą graficzną opowieść.


Druga książka jest o Małych Zwierzątkach - obserwujemy ich życie na łące, w ulu, w mrowisku... Lata tutaj pszczoła. Możemy zobaczyć cykl życia motyla i żaby! Powtórzę się - totalny sztos!


Seria Kolorowy Świat czaruje i hipnotyzuje dzieciaki. Nie odłożą książki tak szybko, oj nie. Tyle tu elementów do odkrycia, okienek do zajrzenia, elementów do przesunięcia, wysunięcia, odsunięcia... Uwielbiam te książki. Ich tęczowe brzegi zobowiązują i one się z tego zobowiązania absolutnie wywiązały. Polecam gorąco!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: