Nowa kolekcja BAJEK wydawnictwa Egmont powiększyła się w marcu aż o trzy nowe książki. Booba, Kot-o-ciaki oraz Dzień, w którym Heniś poznał...

Booba, Heniś i Kot-o-ciaki w nowej kolekcji bajek

By | 00:05 Napisz komentarz
Nowa kolekcja BAJEK wydawnictwa Egmont powiększyła się w marcu aż o trzy nowe książki. Booba, Kot-o-ciaki oraz Dzień, w którym Heniś poznał. Ta fantastyczna seria charakteryzuje się twardą, acz puszystą okładką. Nie wiem jak inaczej można by je określić - ich trzeba dotknąć i to poczuć :)


O książkach w videorecenzji:


Booba: Nowa kolekcja BAJEK to było nasze pierwsze zetknięcie się z tym bohaterem - nie miałyśmy pojęcia o tak niesamowitej bajce! Dla booby nasz świat to prawdziwy plac zabaw, booba wszędzie widzi zabawę, jest ciekawy wszystkiego i wszystko musi dotknąć. Nie zawsze się to dobrze kończy, ale to nie jest przecież najważniejsze. Booba doświadcza, bawi się i poznaje - wraz z przyjaciółmi. I jest przy tym tak uroczy!







Kot-o-ciaki to bajka, którą znamy z tv i teraz możemy również o niej czytać - moje dziewczyny bardzo lubią książki z bohaterami telewizyjnych bajek! O ilustracjach chyba się nie muszę rozpisywać - są bajeczne, identyczne jak na szklanym ekranie. Historie opisane w książce nie tylko czytaniem bawią, ale również uczą.







Dzień, w którym Heniś poznał... również znamy z tv - Heniś jest niezwykle sympatycznym chłopcem który w fajny sposób poznaje świat. I dzieci mu w tym poznawaniu towarzyszą, ucząc się przy tym. Heniś to bajka idealna dla przedszkolaków!




Nowa kolekcja BAJEK to jedna z naszych ulubionych książkowych serii - dziewczyny uwielbiają te bajecznie kolorowe książki z bohaterami znanymi ze szklanych ekranów.




----------



Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: