Świnka Peppa: Urodzinowe historie  wydawnictwa Media Service Zawada to książka gigant! Pierwszy raz widzę tak pokaźnych rozmiarów księgę o ś...

Urodzinowe historie świnki Peppy

By | 20:30 Napisz komentarz
Świnka Peppa: Urodzinowe historie wydawnictwa Media Service Zawada to książka gigant! Pierwszy raz widzę tak pokaźnych rozmiarów księgę o śwince i jej rodzince. W środku znajdziemy historie, które być może po części i wy znać będziecie z telewizyjnej wersji bajki, ale może też odkryjecie coś nowego? Zapraszam na recenzję.


 O książce w filmie:


Tu kupisz - klik.


Książka jest ogromna! W swym wnętrzu ma kilka historii nie tylko o tematyce urodzinowej, bo jest też tutaj np przedszkolna zbiórka. Ale urodziny też się znalazły, Peppa jako królewna, jest wątek z tańcem w tle, ogółem dużo jest. Dużo się dzieje i dużo czytania na długie wieczory. Ilustracje bajecznie kolorowe, Peppa jak zdjęta z ekranu telewizora - wszystko kropka w kropkę jak we wszystkich innych książkach www.ksiazeczkibajeczki.pl o świnkach. Moje dziewczyny bardzo lubią takie książki i z ogromną przyjemnością zatapiamy się w lekturze. Książki z bohaterami bajek są super!





----------
Książeczki dostępne są na:







Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: