Pamiętacie, jak pokazywałam ogromne książko-pudełko z bajki Psi Patrol? Oli nadal ogromnie uwielbia tamte figurki. Shimmer i Shine przyczep ...

Shimmer i Shine - książka z figurkami

By | 22:58 Napisz komentarz
Pamiętacie, jak pokazywałam ogromne książko-pudełko z bajki Psi Patrol? Oli nadal ogromnie uwielbia tamte figurki. Shimmer i Shine przyczep figurkę to jest coś bardzo podobnego do pieskowego wydania, tylko z dżinkami. I z figurkami z przyssawkami.


 Książce bardzo dokładnie przyglądamy się w filmie:


Okładka książki to okienko, przez które widać figurki. Zabezpieczone są one plastikowym opakowaniem i po wyjęciu ich, bez trudu możemy znowu je tam włożyć. Książka prezentuje się zjawiskowo! Co prawda do czytania w jej wnętrzu za dużo stron nie ma, ale ile przy tym jest zabawy. Do lektury bowiem wykorzystujemy figurki. Przyczepiamy je w odpowiednich miejscach. Mają one przyssawki, dzięki czemu trzymają się świetnie. I to nie tylko książki - można je przyczepiać gdzie tylko się chce.


Figurek jest 10 i są one plastikowe. Lekkie, dzięki czemu przyssane nawet w pionie (np do lodówki czy okna), nie odpadają. Jest to super opcja! Osobiście nigdy wcześniej nie widziałam tego typu figurek w książce, a te bardzo mnie zachwyciły.


Jak już wspominałam, w książce za dużo do czytania nie ma, ale nie to się liczy. Na sztywnych kartach możemy bowiem tworzyć scenki z życia dżinów - co nam tylko wyobraźnia podpowie. Nie jestem zbyt blisko z tą bajką i nie znam jej wszystkich bohaterów (z imion znałam właściwie tylko tytułowe dżinki), ale wydaje mi się, że ci najważniejsi się tutaj znaleźli.


Ta bajecznie kolorowa książka oczaruje z pewnością wszystkich fanów Shimmer i Shine. Mało tego - figurkami można się bawić również w trakcie kąpieli w wannie. Moje dziewczyny oczywiście to przetestowały. I polecają :)


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: