No to gramy! Muzyczna awantura od Little Richarda do Bjork - to prawdziwa perełka wydawnictwa Egmont, która właśnie dziś ma swoją premierę....

No to gramy! - wyprawa przez muzykę

By | 20:00 Napisz komentarz
No to gramy! Muzyczna awantura od Little Richarda do Bjork - to prawdziwa perełka wydawnictwa Egmont, która właśnie dziś ma swoją premierę. Ta napisana i zilustrowana przez panią Mariannę Oklejak muzyczna encyklopedia, jest idealna zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nieważne ile masz lat, jeżeli lubisz muzykę - ta książka przypadnie ci do gustu.


 O książce w videorecenzji:


Książka zaczyna się komiksowo. Same w domu zostają zwierzęta - pies, fretka i królik który jest nowym lokatorem. Mają kilka godzin spokoju i zamierzają wykorzystać je iście muzycznie. Okazuje się, że młody królik nie zna się na muzyce. Pies i fretka jako zapaleni melomani, postanawiają to zmienić. Zabierają królika w muzyczną podróż...


W książce znajdziemy kilkudziesięciu najbardziej znanych artystów, m.in Michael Jackson, Metallica, Bob Dylan, Elvis Presley... Poznamy różne gatunki muzyczne, będziemy towarzyszyć naszym zwierzakom w podróży w czasie niemalże. Ta książka to ogrom ciekawostek, informacji dotyczących muzyków, zespołów, w towarzystwie dużej dawki humoru. Nie zabrakło również fantastycznych ilustracji, które są charakterystyczne dla serii ART Egmont.


No to gramy! pokaże nam muzyczny świat i sprawi, że będziemy chcieli do niego wracać. Odkrywać nieznanych dotąd artystów (jeżeli tacy będą). Czytać, oglądać, słuchać... Ta książka bawi i inspiruje.

---------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: