Sisters wydawnictwa Egmont to seria komiksów dla młodych czytelników, w których towarzyszymy dwóm dziewczynom w ich codziennym życiu. Sytua...

12 tom komiksu SISTERS!

By | 10:30 Napisz komentarz
Sisters wydawnictwa Egmont to seria komiksów dla młodych czytelników, w których towarzyszymy dwóm dziewczynom w ich codziennym życiu. Sytuacje przedstawione w tomie 12 są niejednokrotnie bardzo życiowe i z wieloma z nich można się utożsamić - jeżeli jest się w posiadaniu rodzeństwa :)


 O komiksie w filmie:


To już 12 tom serii. Nie jest to nasze pierwsze komiksowe spotkanie z siostrami, ale równie udane co poprzednie - komiks naładowany jest pozytywną energią, a ilustracje są niesamowicie energetyczne! Gołym okiem widać, co odczuwa postać w danej scence, jak się złości to aż kipi, jak jest szczęśliwa to całą sobą.


Tytułowe siostry to takie trochę moje dziewczyny, choć nieco starsze. W niejednej sytuacji pasowałyby idealnie. Od złości do radości i odwrotnie, w mrugnięcie oka. To takie siostrzane... :)


Czytacie z dziećmi komiksy? Czy może dzieci samodzielnie po nie sięgają? Bo jeżeli nie znają tego gatunku, to koniecznie musicie to zmienić - komiksy są super!----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: