Przed kilkoma dniami swą premierę miał magazyn dla dzieci już od 2 roku życia, o króliczku Bingu i jego niezwykłym świecie. Uwielbiam Binga!...

Bing - Moje Bajeczki i nowy magazyn dla dzieci 2+

By | 12:30 Napisz komentarz
Przed kilkoma dniami swą premierę miał magazyn dla dzieci już od 2 roku życia, o króliczku Bingu i jego niezwykłym świecie. Uwielbiam Binga! I ku uciesze Oli, pewnego dnia pan kurier przyniósł nam paczuszkę, w której znalazła właśnie ten magazyn. Z cudownymi figurkami i książką na dodatek.


 Zapraszam na videorecenzję:


Wraz z magazynem otrzymujemy dwie figurki: Binga i Flopa. Są one dość duże i lekkie - idealne dla małych fanów króliczka, gdyż dwuletnie dziecko nie połknie tego Binga, ani krzywdy sobie nim nie zrobi w żaden sposób. Oli jest zachwycona figurkami!


Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda magazyn od środka, zapraszam na film - tam wyżej :)

A Moje Bajeczki o Bingu - to książeczka równie fantastyczna jak wszystkie inne z tej serii, jakie mamy. Bajecznie kolorowa, w stu procentach bingowa! Jakby żywcem przeniesiona bajka z tv, na karty książki. Po każdym rozdziale mamy charakterystyczne podsumowanie, rozpoczynające się od "Cześć!" i podkreślenie, że "...to wielka rzecz". Super! Bo bez tego nie byłoby Binga... :)


Jeżeli Bing gości na waszych ekranach, to być może niektóre z historii znacie. Myślę, że czytanie książek o swoich ulubionych bajkowych bohaterach to rewelacyjna rzecz - taki dodatkowy bodziec do jeszcze większej ilości czytania książek. Oli kocha lektury ze swoimi ulubieńcami, zresztą Tin nadal też. Chętnie sięga po nie i teraz już samodzielnie Oliwce czyta.


----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: