Wczoraj był ten sam zestaw bohaterów bajek, tylko w wersji kolorowanek. Dziś zajrzymy do wnętrz zeszytów zadań z Boobą, Henisiem i Kot-o-cia...

Booba, Kot-o-ciaki i Heniś: zeszyty fantastycznych zadań!

By | 10:30 Napisz komentarz
Wczoraj był ten sam zestaw bohaterów bajek, tylko w wersji kolorowanek. Dziś zajrzymy do wnętrz zeszytów zadań z Boobą, Henisiem i Kot-o-ciakami. Wydawnictwo Egmont wydało w marcu kilka fantastycznych publikacji, które idealnie się sprawdzą jako drobne upominki dla odwiedzanych dzieci - zamiast słodyczy.


 O książeczkach w videorecenzji:


Zeszyty zadań są o różnym stopniu trudności. Kot-o-ciaki na moje oko są dla dzieci 6+, bo trzeba umieć tutaj już pisać, znać literki itp. Zadania są świetne! Wnętrze kolorowe, z naklejkami i pełne kotów, a także nazw zadań bardzo ukotowanych :) Martyna teraz na każde sudoku mówi kotoku.

Dzień, w którym Heniś poznał to zeszyt zadań dla nieco młodszych dzieci, 3+ to chyba będzie dobry wyznacznik wiekowy. Zadania są tutaj trochę łatwiejsze niż w powyższym, dzieci w wieku przedszkolnym na pewno sobie z nimi poradzą. A jeżeli lubią Henisia, to koniecznie muszą spróbować swoich sił w rozwiązywaniu z nim zadań. Oczywiście tutaj też są naklejki, kolorowe i henisiowe.

Zeszyt Zadań Booba (już znamy boobę! Na Netflixie jest :)) również moim zdaniem jest dla dzieci 6+ gdyż trzeba czytać i pisać. Oczywiście to tak orientacyjnie, bo jeśli twój pięciolatek Boobę lubi i na dodatek literki i czytanie opanował, to też pewnie da radę. Piękne kolorowe wnętrze, dużo zadań - czegóż chcieć więcej? Bardzo lubimy takie książeczki, które pozwalają kreatywnie spędzić czas.---------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: