Tutaj jesteśmy: wskazówki dla mieszkańca planety Ziemia wydawnictwa Zielona Sowa to jedna z tych książek, które powinny znaleźć się w każde...

Tutaj jesteśmy - wskazówki dla mieszkańca planety Ziemia

By | 15:08 Napisz komentarz
Tutaj jesteśmy: wskazówki dla mieszkańca planety Ziemia wydawnictwa Zielona Sowa to jedna z tych książek, które powinny znaleźć się w każdej dziecięcej biblioteczce. Napisana została dla kilkumiesięcznego maluszka przez jego tatę, aby pomóc mu poznać ten niezwykły świat.


O książce w filmie:


Sprawdź, gdzie najtaniej kupić - klik.


Historia zaczyna się we wszechświecie - widzimy, w którym dokładnie miejscu znajduje się nasza planeta. Możemy poczytać trochę o kosmosie. Następnie wędrujemy przez ziemską atmosferę, poznajemy zjawiska które w niej występują. Poznajemy ukształtowanie ziemi. Jej mieszkańców, wszystkich mieszkańców. Zaglądamy wgłąb oceanów, poznajemy pojęcie czasu i jego powolnego/szybkiego upływu.


Książka Tutaj jesteśmy... jest przepięknie zilustrowana. Czyta się ją z ogromną przyjemnością. Moje dziewczyny lubią ją oglądać. Siadają razem i po prostu przeglądają. To fantastyczna lektura!----------
Wpis powstał w ramach kampanii #KOCHANIEprzezCZYTANIE - zachęcam wszystkich gorąco do wzięcia w niej udziału! Warto czytać dzieciom :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: