Świnka Peppa towarzyszy nam od lat i nie zanosi się na to, aby miała przestać towarzyszyć. Najczęściej wracamy do książek właśnie. Oli ma po...

To ja, Peppa! - Dzieciaki czytają

By | 21:25 Napisz komentarz
Świnka Peppa towarzyszy nam od lat i nie zanosi się na to, aby miała przestać towarzyszyć. Najczęściej wracamy do książek właśnie. Oli ma po Martynce zabawki peppowe, ale zdecydowanie woli świnkę do czytania. Dziś jedna z książek, która przyda się również rodzicom - jeżeli rozpoczynamy naszą przygodę z Peppą czy to na ekranie czy na kartach książek, warto zajrzeć do wnętrza tej lektury.


 O książce w videorecenzji:


Książka To ja, Peppa! wydawnictwa Media Service Zawada ma grube, kartonowe strony i przepiękne, bajecznie kolorowe wnętrze. Poznajemy w niej Peppę i wszystkie najważniejsze postacie z bajki. Wszystkie najważniejsze dla Peppy świnko-osoby :)


I tak, jest jej młodszy braciszek George. Jest mama świnka w swojej pracowni, jest tata w biurze, babcia świnka, dziadek, najlepsza przyjaciółka i wszyscy inni przyjaciele... Trochę do czytania, jeszcze więcej do oglądania. Książeczka z pewnością urzeknie najmłodszych czytelników, którym Peppa nie jest obca.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: