Wodne kolorowanki mają jeden znaczący, ogromny plus który może i na co dzień w domu nie jest aż tak istotny, ale staje się ważny poza domem...

Wodne kolorowanie z Akademią Mądrego Dziecka

By | 10:30 Napisz komentarz
Wodne kolorowanki mają jeden znaczący, ogromny plus który może i na co dzień w domu nie jest aż tak istotny, ale staje się ważny poza domem. Wodne kolorowanki nie brudzą. Do zabawy potrzebny jest pędzelek i woda. Żadnych farb, pisaków. Zachowujemy całkowity porządek w miejscu zabawy. I o ile na co dzień nie jest to dla nas w ogóle ważne, bo brudne dzieci to szczęśliwe dzieci - tak super się sprawdzą wodne kolorowanki np na wyjazdach. Choć moje dziewczyny kochają je również w domu.


 O kolorowankach w videorecenzji:


Zawody i Pojazdy - dwie nowe wodne kolorowanki z serii Akademia Mądrego Dziecka od wydawnictwa Egmont. Dość grube strony, fajne wnętrza i wierszyk do każdej kolorowanki. Moje dziewczyny tworzyły barwne obrazki z przyjemnością, a Martynka dodatkowo przy tym trenowała czytanie.


Oczywiście mimo grubości, kartki mogą przemoknąć. Oliwka to przetestowała, mocząc jedno miejsce przez dłuższy czas, ale nie przemokło na tyle, aby sprawić że obrazek pod spodem będzie mokry. Wielkim plusem wodnych malowanek jest to, że obrazki są jednostronnie.


I drugi wielki plus - niska cena. Zamiast czekoladki czy cukierków, lepiej odwiedzanemu dziecku podarować wodną kolorowankę :)A tak wyglądają obrazki po kontakcie z wodą:

----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: