Komiks Czarne Smerfy wydawnictwa Egmont to kolejny w naszej kolekcji smerfowy komiks, ale ten jest wyjątkowy. Najbardziej wyjątkowy ze wszy...

Czarne Smerfy - komiksy dla dzieci są super!

By | 11:29 Napisz komentarz
Komiks Czarne Smerfy wydawnictwa Egmont to kolejny w naszej kolekcji smerfowy komiks, ale ten jest wyjątkowy. Najbardziej wyjątkowy ze wszystkich. Dlaczego?


 O komiksie w filmie:


Jest wyjątkowy z tego względu, że mamy go również w wersji sprzed lat. Jest stary, lekko podniszczony, sfatygowany - ale jest identyczny. I ma identyczne wnętrze. Ten komiks zajął honorowe miejsce na naszej półce z komiksami, obok wydania z lat 90!


Czarne Smerfy to trzy osobne komiksowe historie. Tytułowa - to opowieść o tym, jak bze-bze ugryzł smerfa i przyczyniła się tym do zagłady w wiosce smerfów! No, prawie do zagłady. Było bowiem blisko. Gdy smerf smerfa zaczął chapsać w zadek, wszyscy zaczęli się zmieniać w czarne charakterki i z dźwiękiem "chaps" na ustach gonili niezmienione jeszcze smerfy. To taka jakby trochę smerfowa apokalipsa zombie :) I w tym wszystkim Papa Smerf, który usiłuje zrobić wszystko aby odczarować swoje smerfy. Czy mu się to uda? Na jednym ze zdjęć widać, że Papa też został ugryziony... Ale nie martwcie się, zdradzę już że historia kończy się dobrze. Smerfowe historie przecież zawsze dobrze się kończą :)Latający Smerf to opowieść o smerfie, który koniecznie chciał latać. I próbował ze wszystkich sił stworzyć coś, co pozwoli mu polecieć. Z marnymi skutkami rzecz jasna... Ale jest wytrwały. I dąży do tego, aby mu się udało. Ciekawi, jak się skończy jego historia? Sięgnijcie po komiks, a się dowiecie.A w Łowcy Smerfów mamy Gargamela. I więcej zdradzać nie będę :)


----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: