Cat Stax wydawnictwa Rebel to logiczna gra dla dzieci od 7 roku życia, w której układamy na planszach kotki. Uwaga - gra wciąga!

Cat Stax - świetna logiczna gra dla siedmiolatków

By | 20:30 Napisz komentarz
Cat Stax wydawnictwa Rebel to logiczna gra dla dzieci od 7 roku życia, w której układamy na planszach kotki. Uwaga - gra wciąga!


O grze w filmie:


Cat Stax to 44 plansze w czterech stopniach trudności. Są takie, gdzie układamy koty tylko jedną warstwą i te są idealne na początek oraz dla dzieci młodszych, a są też i takie w których musimy układać kociaki warstwami! One są trudne nawet dla mnie :) Nad niektórymi z plansz bardzo długo siedziałam.. Ale gra nie pozwalała się od siebie oderwać, nie pozwalała odłożyć się na później, chciało się próbować i próbować i próbować...


Gra Cat Stax zdecydowanie ćwiczy cierpliwość. Rozwija logiczne myślenie, no i pozwala się dobrze ze sobą bawić. Kotki są plastikowe i bardzo kolorowe! Jest to gra jednoosobowa, ale można oczywiście układać na zmianę. Swoją drogą - bardzo lubię jednoosobowe gry, które sprawiają że Martynka siada i kombinuje samodzielnie nad rozwiązaniem.


Oczywiście każda plansza z drugiej strony ma rozwiązanie, abyśmy mogli sprawdzić poprawność ułożonych kociaków. Te cztery poziomy zaawansowania sprawiają, że gra nie znudzi się tak prędko - gdy dziecko podrośnie bierze trudniejsze karty i ma zajęcie na długie godziny.


Układanki logiczne są super!

-----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: