Puzzle obserwacyjne i Układanki Malucha od Kapitana Nauki to piękne, doskonale wykonane zabawki dla dzieci w każdym wieku. Układanki prze...

Puzzle: Na Wsi i Na Łące. Dla dzieciaków w każdym wieku

By | 22:01 Napisz komentarz
Puzzle obserwacyjne i Układanki Malucha od Kapitana Nauki to piękne, doskonale wykonane zabawki dla dzieci w każdym wieku. Układanki przeznaczone są dla dzieci już od 1 roku życia, a puzzle obserwacyjne dla czterolatków i starszych.


 Videorecenzja puzzli:


Układanka Malucha: na łące, składa się z trzyelementowych układanek, których poszczególne części doskonale się ze sobą łączą. I nie ma również problemu z ich rozłączaniem. Puzzle są duże, idealne dla małych rączek. Nie mają ostrych krawędzi, dzięki czemu nasz maluch nie zrobi sobie nimi krzywdy.

Puzzle obserwacyjne: na wsi, to nasze niepierwsze doświadczenie z nimi - są mega świetne! Po ułożeniu powstaje bardzo duży obrazek, wymiarów plakatu który jest do nich dołączony. Plakat ten to również podkładka do układania, lub obrazek z podpowiedzią, gdzie jaki element ma się znaleźć.


Ramka puzzli jest biała i są na niej umieszczone różne elementy. Te elementy musimy odnaleźć na głównym obrazku. A nie jest to wcale takie łatwe, oj nie jest :) Szczegółów jest bowiem bardzo dużo, gdzie nie spojrzeć tam coś się dzieje. Wszystko przyciąga wzrok. Puzzle te są również doskonałe do opowiadania tego, co się właśnie wydarzyło i do snucia opowieści, co dalej się stanie.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: