Studio Tańca tom trzeci to kolejna już świetna komiksowa pozycja wydawnictwa Egmont , wydana w ramach serii Komiksy są super - i która na ...

Studio tańca - trzeci tom komiksu

By | 22:52 Napisz komentarz
Studio Tańca tom trzeci to kolejna już świetna komiksowa pozycja wydawnictwa Egmont, wydana w ramach serii Komiksy są super - i która na prawdę jest super! Zimowa okładka dużo mówi nam o tym, co we wnętrzu znajdziemy - bo jest tutaj m.in bożonarodzeniowe przedstawienie.


 Videorecenzja:


Studio Tańca to komiksy skierowanie głównie do dziewczynek i myślę, że wśród nich właśnie znajdą swoje małe wielbicielki. Przygody przyjaciółek zakochanych w tańcu to temat, w którym wiele dziewczyn odnajdzie siebie. I tych mniejszych i większych.


Rozpoczyna się nasza przygoda z tomem trzecim od świątecznej przerwy i przedstawienia, które ma być adaptacją Opowieści Wigilijnej. Główne bohaterki jadą do swojej przyjaciółki w Londynie na przesłuchania do tego właśnie przedstawienia. Oczywiście nie jest tak łatwo, bo muszą się nieźle natrudzić aby tam się znaleźć. Na dodatek okazuje się, że nie przyjechały tam same...


Komiks charakteryzuje się tym, że jedna (lub też dwie strony) to są całkowicie nowe, zupełnie inne historie i nie łączą się z poprzednimi - na poprzednich kartach. Jest to doskonale nam znany motyw z tej serii komiksów. W trakcie lektury niejednokrotnie się pośmiejemy - a wszystko to w towarzystwie fantastycznych ilustracji.

www.egmont.plNowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: