Hatchimals to jedne z ulubionych zabawek do kolekcjonowania Martynki i Oliwki. Trochę ich już mają, a co jakiś czas kolejne kupujemy. Mamy t...

Hatchimals - wykluwamy jajka!

By | 21:57 Napisz komentarz
Hatchimals to jedne z ulubionych zabawek do kolekcjonowania Martynki i Oliwki. Trochę ich już mają, a co jakiś czas kolejne kupujemy. Mamy też domek dla zwierzaczków, który kiedyś się już na kanale i na blogu naszym pojawił (kliknij w tag pod wpisem, to powinien się pojawić domek też :)). Dziś bierzemy na tapetę dwupaki jajek z gniazdkami. Zobaczymy, czy w środku będą bliźniaki.


Aktualne ceny dwupaków z gniazdem - klik.

Wykluwamy jajka:


Hatchimals to przesympatyczne kolorowe stworki z magicznej krainy, które pokocha prawdopodobnie każda dziewczynka. Moje obie szaleją na ich punkcie. Stworki są niewielkie, w bajecznych kolorach, a do prowadzenia spisu swojej kolekcji obecnie są dostępne ciekawe zeszyty kolekcjonerów, które też jakiś czas temu były u nas na kanale. Serii Hatchimalsów jest kilka, ile dokładnie nie mam pojęcia. Te jajka są z serii trzeciej i jest to nasze pierwsze zetknięcie z nią. A wśród nich bliźniaki!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: