Strzeżcie się, olbrzymy! to komiks wydawnictwa Jaguar, który przypadnie do gustu i chłopcom i dziewczynkom. Jest tu księżniczka, potworne o...

Strzeżcie się, olbrzymy!

By | 09:00 Napisz komentarz
Strzeżcie się, olbrzymy! to komiks wydawnictwa Jaguar, który przypadnie do gustu i chłopcom i dziewczynkom. Jest tu księżniczka, potworne olbrzymy i trochę krwi w planie do rozlania :)


 O książce w filmie:


To komiks niezwykle przygodowy, z dużą dozą humoru. Będziemy towarzyszyć Claudette i jej przyjaciółce oraz młodszemu bratu, w podróży. Udadzą się oni bowiem na poszukiwanie olbrzymów. Taki jeden olbrzym bowiem, podobno dawno temu zjadał małe dziecięce stópki. Został przegnany z miasta, które to otoczono wielkim murem - aby nigdy do niego nie powrócił.


Claudette bardzo chce raz na zawsze pozbyć się niebezpieczeństwa, które gdzieś tam przecież na pewno czyha jeszcze. Pragnie pozbyć się tego olbrzyma, aby już nigdy, przenigdy żadnych dziecięcych stópek nie zjadł. W końcu opuszcza z przyjaciółką Marie i swym bratem, bezpieczne mury miasta.


Strzeżcie się, olbrzymy! to opowieść o przyjaźni, odwadze, o tym że każdy może zostać bohaterem jeżeli tylko tego chce. I o tym, że nie zawsze to, co słyszy się w opowieściach, jest prawdą. Ten doskonale zilustrowany komiks czyta się jednym tchem!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: