Jej Historia: 50 kobiet i dziewczyn, które zadziwiły świat - to niesamowicie piękna książka wydawnictwa Ameet, po którą sięgnęłyśmy z prawd...

Jej historia: 50 kobiet i dziewczyn, które zadziwiły świat

By | 21:22 Napisz komentarz
Jej Historia: 50 kobiet i dziewczyn, które zadziwiły świat - to niesamowicie piękna książka wydawnictwa Ameet, po którą sięgnęłyśmy z prawdziwą przyjemnością. A czytając kolejne historie, byłyśmy pod ogromnym wrażeniem.


 Videorecenzja książki:


W książce przeczytamy historie kobiet, które były odważnymi przywódczyniami, artystkami z ogromnym talentem, które były mentorkami, uzdrowicielkami, itp... 50 nazwisk, z których przyznam się szczerze sporo nie znałam. Ale są i takie kobiety, które doskonale kojarzyłam.


Książka jest pięknie zilustrowana i ma bardzo wartościowe wnętrze. Czytamy m.in o tym, jak te kobiety zmieniały świat. Poznajemy ich niekiedy tragiczne losy. W książce jest ogrom informacji i ciekawostek.


Bardzo lubię tego typu książki. Dużo wnoszą do naszego czytelniczego życia. Martynka poznaje dzięki nim kobiety, które potrafiły walczyć, o siebie, o przyszłość, o lepszy świat.


----------

Za książki dziękuję wydawnictwu AMEET


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: