Akademia Jednorożców wydawnictwa Wilga to świetna seria książek dla dziewczynek, które kochają jednorożce i magiczny świat. To opowieści p...

Akademia Jednorożców - świetna seria książek!

By | 11:14 Napisz komentarz
Akademia Jednorożców wydawnictwa Wilga to świetna seria książek dla dziewczynek, które kochają jednorożce i magiczny świat. To opowieści pełne czarów i przygód wprost z magicznej krainy, gdzie członkinie akademii mogą porozumiewać się ze swoimi jednorożcami i doskonale się z nimi dogadują.


 Videorecenzja:


W serii ukazało się już kilka tomów z przygodami dziewczynek i ich magicznych koni. My mamy dwie, ale obowiązkowo zaopatrzymy się w pozostałe - i pokażemy je wam na pewno na instagramie Dzieciaki Czytają, więc obserwujcie nas tam również :)


W obu tomach, które mamy - dzieje się coś z Błyszczącym Jeziorem, co doprowadza do kłopotów. Zosia i Tęcza muszą się zmierzyć ze zmieniającą się barwą jeziora. A Aleksandra i Iskra z jego zamarzaniem - bo wtedy będą musiały się rozstać...


Obie książki są magiczne, ich historie w i wciągające i świetnie nam się je czytało. Dziewczynki będą bez wątpienia zachwycone przygodą, jaką przeżyją w świecie Akademii Jednorożców.


We wnętrzach książek znajdziemy ilustracje, czcionka jest dość wyraźna i czytelna, dzięki czemu dzieciaki nie mają problemów z samodzielną lekturą.


Daj się porwać magii i zajrzyj do świata Jednorożców! :)Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: