Poznaję dotykiem to całkiem nowa podseria serii Akademia Mądrego Dziecka wydawnictwa Harper Kids, która ma wyjątkowe strony - całkowicie zr...

Poznaję dotykiem - nowa seria Akademii Mądrego Dziecka

By | 09:00 Napisz komentarz
Poznaję dotykiem to całkiem nowa podseria serii Akademia Mądrego Dziecka wydawnictwa Harper Kids, która ma wyjątkowe strony - całkowicie zrobione z filcu!

Recenzja filmowa:


Książki te są grubsze niż standardowe z serii AMD (w filmie powyżej porównałam ich grubość, koniecznie zobaczcie), a ich kolorowe strony zdecydowanie przyciągają wzrok od pierwszej chwili.


Każda książka to przygoda widocznego na okładce zwierzątka - pszczółka będzie poznawać zwierzęta, a lama różne pojazdy. Książki nie mają dużo tekstu, są idealne dla najmłodszych czytelników - dotykowe elementy zachęcą maluszki do wspólnej lektury, co jak wiadomo czasem jest trudne bo dzieci kilkunastomiesięczne nie potrafią się skupić na dłużej, a dzięki książkom w tym stylu, słuchanie historii jest ciekawe i atrakcyjne!


Filcowe strony przykryte są materiałem, który standardowo znajdziemy w książkach - ale gdzie niegdzie są wycięte elementy, przez które można dotykać miękkiego materiału. Na każdej stronie jest zachęta dla dziecka, co może dotknąć.


Książki są bez dwóch zdań wyjątkowe, co widać na pierwszy rzut oka - na poniższym zdjęciu. Widzieliście kiedyś tak kolorowe strony? :)


Bardzo lubimy takie publikacje, dzięki którym można bez problemu namówić maluszki do czytania. W dodatku bohaterami są tutaj urocze zwierzątka, od których ciężko oderwać wzrok.
-----
Za egzemplarze do recenzji dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: