Delisie: Życie ma smak to pierwszy tom nowej serii wydawnictwa Egmont, o niezwykle smakowitym świecie przepełnionym jedzeniem!

Delisie. Życie ma smak - Pierwszy tom komiksu

By | 18:00 Napisz komentarz
Delisie: Życie ma smak to pierwszy tom nowej serii wydawnictwa Egmont, o niezwykle smakowitym świecie przepełnionym jedzeniem!

Recenzja książki:


> Sprawdź, gdzie kupić <

O czym jest komiks?


Delisie kochają gotować, Ramen wraz z siostrami godzinami mogłaby przebywać w kuchni i tworzyć coraz to pyszniejsze potrawy. A po godzinach, gdy każdy realizuje swoje pasje, Ramen... wciąż gotuje! Dziewczyny prowadzą restaurację, w której to wydarzy się wiele niecodziennych sytuacji.


Ramen z koleżankami niejednokrotnie pakować się będą w zabawne perypetie. Komiks przepełniony jest humorem i mimo że stworzony został dla dzieci, to starsi miłośnicy komiksów odnajdą w jego treści z pewnością kilka "smaczków" :)


Za każdym razem, gdy sięgamy po pierwszy tom jakiejś nowej serii, zastanawiam się, czy wciągnie on nas i sprawi, że niecierpliwie będziemy wyczekiwać kolejnych przygód. Tutaj tak właśnie było, świat Delisi pochłonął nas i sprawił, że z przyjemnością przeczytamy kolejny tom.----
Za egzemplarz do recenzji dziękujemy wydawnictwu Egmont.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: