Bing: 3 bajeczki przed snem to nowa książka w serii wydawnictwa Harper Kids - serii, która jest idealna do wieczornego czytania! A dlaczego...

3 bajeczki przed snem: Bing. Recenzja książki

By | 09:00 Napisz komentarz
Bing: 3 bajeczki przed snem to nowa książka w serii wydawnictwa Harper Kids - serii, która jest idealna do wieczornego czytania! A dlaczego? Bo gdy już przeczytamy książkę i zgasimy światło, zadzieje się magia - okładka książki świeci bowiem w ciemności.

Recenzja filmowa:


W książce znajdziemy trzy historie. W pierwszej Bing dowie się, co to jest recykling i jak można wykorzystać dziurawe kalosze. Druga historia opowiada o trudnym wyborze zabawki w sklepie - Bing w końcu się zdecydował, ale ostatecznie chciał zmienić decyzję na coś, co kupiła jego przyjaciółka. Trzecia opowieść jest idealna do czytania przed samym spaniem - to Opowieść na dobranoc.


Ilustracje w książce są bajecznie kolorowe, a tekstu nie ma za wiele - jest za to całkiem duży, dzięki czemu również w półmroku bez problemu można przeczytać treść.


3 bajeczki przed snem to seria, która liczy już kilka pozycji - z różnych bajek. My mamy jeszcze Muminki i Smerfy (pisałam o nich tu - klik). Są równie piękne i ciekawe, jak książka o Bingu.-----
Za egzemplarz do recenzji dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: