Akademia Mądrego Dziecka to jak dobrze pewnie wiecie seria książek dla najmłodszych wydawnictwa Harper Kids, która ma ogrom różnych podseri...

Akademia Mądrego Dziecka: Pierwsze słowa. Dwie nowości: Zmysły i Zabawki

By | 09:00 Napisz komentarz
Akademia Mądrego Dziecka to jak dobrze pewnie wiecie seria książek dla najmłodszych wydawnictwa Harper Kids, która ma ogrom różnych podserii pod swoim logo. Jedną z nich są Pierwsze słowa. Charakteryzuje się ruchomymi elementami i bardzo grubymi stronami.

Recenzja filmowa:


Pierwsze słowa: Zmysły pozwoli maluchowi poznać, jakie mamy zmysły - jest m.in słuch, smak, węch... Z lewej strony mamy pytanie dotyczące danego zmysłu i kilka obrazków które dziecko może wskazać jako odpowiedź, a prawa to element do przesuwania, przekręcania, odkrywania.


Przepiękne, kolorowe ilustracje to również charakterystyczny element tej serii. I czcionka, która wygląda jakbyśmy pisali tekst własnoręcznie - to sprawia, że Pierwsze słowa są również świetne dla dzieci, które zaczynają czytać!


Muszę zaznaczyć, że w książce przy Smaku pojawiają się frytki i słodycze (w jakim sensie, zobacz w filmie do którego odnośnik jest na górze recenzji). Wiem, że niektórzy rodzice są wyczuleni na takie sprawy, więc uprzedzam że tutaj znajdziecie na talerzu słodkości.


W książce Pierwsze słowa: Zabawki kryje się bardzo dużo różnych zabawek, a niektórymi możemy się nawet tak jakby pobawić - dopasować puzzle do siebie, przesuwać autka jadące po ulicy, "rysować" kredkami. Czyż to nie jest genialne..?


Ta seria nie ma minusów - jest idealna!
-----
Za egzemplarz do recenzji dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: