Turbogalop to całkiem nowa seria komiksowa wydawnictwa Egmont, której tematem przewodnim są oczywiście konie. To zbiór krótkich historyjek,...

Komiks Turbogalop. Nowa seria

By | 18:00 Napisz komentarz
Turbogalop to całkiem nowa seria komiksowa wydawnictwa Egmont, której tematem przewodnim są oczywiście konie. To zbiór krótkich historyjek, przygód które dzieją się w stadninie Moniki.

Recenzja komiksu:


> Tu sprawdzisz ceny <

Recenzja komiksu


Hodowla koni do łatwych nie należy, prowadzenie zajęć z jeździectwa również, o czym pracownicy stadniny doskonale wiedzą. Codziennie dzieją się tutaj przeróżne akcje, mniej bądź bardziej dramatyczne i zabawne :) Nad wszystkim czuwają opiekunowie, dbający o konie mniej, lub bardziej - jak na poniższym zdjęciu ;) Maskotka wytarzana w łajnie, by uratować lekcje.


Graficznie komiks jest bardzo energetyczny i dynamiczny, jednostronne historyjki można lecz nie trzeba czytać po kolei - one wszystkie się ze sobą wiążą, ale tak właściwie to nie ma znaczenia w jakiej kolejności my je będziemy czytać. Moja młodsza córka bardzo lubi otwierać książki na losowych stronach i czytać co tam jest napisane - tutaj zawsze znajdzie nową przygodę i nie musi znać treści poprzednich stron.


To komiks szczególnie dla miłośników koni, humorystyczny i moim zdaniem najlepiej go podarować dzieciom w wieku bohaterek - Madzi i Celiny, czyli w wieku około nastoletnim. Szczególnie, że to jest ten rodzaj humoru, który się w pewnym wieku po prostu włącza, więc dobra zabawa przy czytaniu gwarantowana! :)----
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Egmont.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: