Giganci: Siegfried to drugi tom serii bardzo przygodowej i niezwykłej! O nastolatkach, które odkrywają że mają moc. Mają nadnaturalne zdoln...

Giganci: Siegfried. Recenzja drugiego tomu komiksu

By | 13:00 Napisz komentarz
Giganci: Siegfried to drugi tom serii bardzo przygodowej i niezwykłej! O nastolatkach, które odkrywają że mają moc. Mają nadnaturalne zdolności. Zapraszam na recenzję.

Recenzja komiksu:


O czym jest komiks?


Siegfried to nastolatek poruszający się na wózku inwalidzkim. Jego rodzice są w podróży służbowej, chłopiec spędza czas ze swoim opiekunem i czuje się bardzo samotny. Pewnego razu słyszy z basenu głos. Nie wie, czy to w jego głowie, czy coś go woła, ale gdy sytuacja powtórzy się nad brzegiem morza, chłopiec nie będzie mieć wątpliwości - wskoczy do wody i odkryje Adryela - wodnego Giganta, który czekał na chłopca całe życie. Razem z Erin z tomu pierwszego i jej gigantem, będą musieli stawić czoła olbrzymowi kierowanemu przez grupę naukowców.


Komiksy wspaniale się łączą, a historia w nich jest spójna. Każdy tom opowiada historię innego dziecka, ale przewijają się tu również ci, których znamy z poprzedniej części. To bardzo przygodowa seria. I trudno się od czytania oderwać.. :)
----
Za egzemplarz do recenzji dziękujemy wydawnictwu Egmont.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: