O czym szumią wierzby to klasyka literatury światowej. O pierwszym tomie pisałam TU . Dziś przyjrzymy się części drugiej komiksu, która jes...

O czym szumią wierzby - drugi tom przepięknej serii

By | 18:00 Napisz komentarz
O czym szumią wierzby to klasyka literatury światowej. O pierwszym tomie pisałam TU. Dziś przyjrzymy się części drugiej komiksu, która jest spójną kontynuacją opowieści.

Recenzja komiksu:


O czym jest książka?


Drugi tom zaczyna się rozdziałem czwartym. Po przygodach w Puszczy, Kret i Szczur zimową porą udali się do Borsuka, gdzie znaleźli spokój i mogli odpocząć. Ale nora Borsuka skrywa sporo tajemnic, które to nasi bohaterowie odkryją. Zima wkrótce ustąpi miejsca wiośnie, a nasi bohaterowie powoli myślą o powrocie do domu - gdzie czeka na nich kolejna porcja niespodzianek. Ropuch totalnie przepadł na punkcie samochodów, na punkcie prędkości! Rozbił niejeden pojazd... Czy uda się coś z tym zrobić..?


Przepiękna grafika, oryginalna i subtelna, a zarazem bardzo ciekawa - to charakterystyczny element serii komiksów dla dzieci O czym szumią wierzby. Historia ta doczekała się wielu publikacji i ekranizacji, wspaniale że również w formie komiksu możemy ją czytać!
----
Za egzemplarz do recenzji dziękujemy wydawnictwu Egmont.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: