Bractwo Zagrożonych to seria książek wydawnictwa Harper Kids, w której zwierzęta po utworzeniu Bractwa, stawiają czoła problemom związanym ...

Bractwo Zagrożonych tom 2

By | 09:00 Napisz komentarz
Bractwo Zagrożonych to seria książek wydawnictwa Harper Kids, w której zwierzęta po utworzeniu Bractwa, stawiają czoła problemom związanym z ochroną przyrody. Drugi tom serii to historia dziejąca się w tle topnienia lodowców, ocieplania klimatu i prób uratowania przedstawiciela zagrożonego gatunku.

O książce w filmie:


Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 10+ i jest wciągającą, przygodową historią o czwórce zwierzęcych przyjaciół, próbujących stawić czoła ekologicznym problemom. Jak się poznali i skąd się wzięły początki tego stowarzyszenia, przeczytamy o tym w tomie pierwszym.


Po tym, jak ludzie zawiedli i nie uratowali świata przed globalnym ociepleniem - są zagrożeni! Pewna grupa zwierząt chce unicestwienia ludzkości, ale Bractwo ma w tej kwestii inne zdanie. Ich misje, których świadkami jesteśmy na kartach tej książki, są niesamowite! A książka ta niesie ze sobą również edukacyjną lekcję, którą warto przyswoić.

----
Za egzemplarz do recenzji dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: