Dziś pokażę wam cztery książeczki, które przypadną do gustu prawdopodobnie każdej dziewczynce. Księżniczki Disney i Barbie, to pomysły na kr...

Ubieranki, przebieranki, kalkowanie - kreatywne książeczki dla dziewczynek

By | 11:56 Napisz komentarz
Dziś pokażę wam cztery książeczki, które przypadną do gustu prawdopodobnie każdej dziewczynce. Księżniczki Disney i Barbie, to pomysły na kreatywne popołudnia, od wydawnictwa Ameet.


 O książeczkach w filmie:Elena z Avaloru: Moje Projekty to książeczka z szablonami i masą naklejek do zdobienia projektów. To tzw kołozeszyt - możemy obracać kartki dowolnie, można je wyrywać bez problemu, szablony są wyjmowane i bardzo elastyczne - nie uszkodzą się w trakcie pracy.


W książeczce tej tworzymy stroje księżniczce. Można tworzyć prawdziwe cuda! Bardzo dużo stron to godziny kreatywnej, świetnej zabawy.

Przebieranki z naklejkami z bohaterami bajek Disneya - ma naklejki wielokrotnego użytku, dzięki czemu możemy przeklejać, odklejać, wyklejać co tylko chcemy i jak tylko chcemy. Teoretycznie każda księżniczka i każdy bohater ma swój strój przypisany dla niego, ale można próbować improwizować. Jeśli się coś nie spodoba, zawsze można odkleić :)Ubieranki naklejanki Kraina Lodu to książeczka podobna do powyższej, tylko z bohaterami z bajki Frozen. Tutaj mamy mnóstwo brokatowych naklejek, które możemy dowolnie wykorzystać. Świetna propozycja dla fanek Elsy!
Na koniec Barbie: Ubieranki do kalkowania. To książka inna niż wszystkie - ma w środku kalki, za pomocą których przenosimy ubranie z jednej strony, na drugą. Odrysowujemy strój na kalce i przerysowujemy na dziewczynie z drugiej strony. Tin uwielbia kalkowanie i ta książka bardzo przypadła jej do gustu. Dodatkowo mamy tutaj miejsca, w których możemy poćwiczyć tworzenie różnych efektów, np cekinów. Są oczywiście również naklejki do zdobienia. Każda mała kreatorka mody z pewnością pokocha tę pozycję.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: