Małe Licho i tajemnica Niebożątka wydawnictwa Wilga to przerażająca lektura - takie odniosłam wrażenie gdy pierwszy raz zobaczyłam okładkę....

Małe Licho i tajemnica Niebożątka

By | 23:14 Napisz komentarz
Małe Licho i tajemnica Niebożątka wydawnictwa Wilga to przerażająca lektura - takie odniosłam wrażenie gdy pierwszy raz zobaczyłam okładkę. Było to bardzo mylne wrażenie, więc się nim absolutnie nie sugerujcie. To mądra historia o przyjaźni, o dorastaniu i problemach związanych zwłaszcza z rówieśnikami, ale także o tym, że inność nie jest zła.


O książce w filmie:


Bożek, dotychczas dorastający w domu, w którym nie sposób zaznać nudy - bo anioł, potwory pod łóżkiem i duchy na strychu skutecznie urozmaicali mu czas i sprawiali, że Bożkowi nie brakowało rówieśników. Przyszedł jednak taki moment, w którym czas było pójść do szkoły. Do obcego, nieznanego miejsca, na którego samą myśl Bożek się smuci. Boi się, jak sobie tam poradzi? Jak to się wszystko ułoży?


Małe Licho i tajemnica Niebożątka to książka, którą bardzo polecam. Porusza temat, z którym wydaje mi się że większość się zetknie. Nowe środowisko, strach przed nieznanym... Czyta się ją jednym tchem. Jej wnętrze poza niezwykle mądrą treścią, skrywa również ilustracje. Bardzo polecam.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: