Noc w Leśnej Szkole od wydawnictwa Polarny Lis, to książka dużego formatu, przepięknie zilustrowana, z historią, która dotknąć może każdego...

Noc w leśnej szkole - dzieciaki czytają książki

By | 23:20 Napisz komentarz
Noc w Leśnej Szkole od wydawnictwa Polarny Lis, to książka dużego formatu, przepięknie zilustrowana, z historią, która dotknąć może każdego, w jego własnej szkole. Jest dwóch uczniów. Jeden silniejszy, bardziej charyzmatyczny - łobuz, który dokucza drugiemu. I oni się w końcu zaprzyjaźniają...


 O książce w filmie:


Już na samym wstępie zdradziłam wam zakończenie, ale to nic - bo warto książkę przeczytać nawet wiedząc, o czym ona jest. I to nie jeden raz, bo historia jest tak fajna i tak bardzo pokazuje, że wyobraźnia to wielka rzecz - że warto do niej wracać.


Noc w Leśnej Szkole to opowieść o dwóch chłopcach, z których jeden był szkolnym łobuzem, a drugi cichym i nieśmiałym synem dyrektora. Ten pierwszy niejednokrotnie dokuczał drugiemu. Aż do pewnego razu, kiedy obaj znaleźli się razem w nocy w szkole. I w tej szkole przeżyli masę przygód.


Ilustracje są niezwykle kolorowe, a bardzo duży format sprawia, że książka nabiera wyjątkowości. Książki wydawnictwa Polarny Lis są większe niż większość, które mamy w biblioteczce - i mam wrażenie, że przez to jakoś tak poważniej się do nich podchodzi :)A tak w ogóle to zapraszam was gorąco na nasz najnowszy instaprofil - DZIECIAKI CZYTAJĄ :)

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: