Świat komiksu rozrasta się z każdym miesiącem. Co kilka tygodni regularnie pojawiają się nowe tomy, nowe publikacje. Jeżeli jeszcze nie znac...

My Little Pony i Kajtek i Koko - świat komiksów dla dzieci

By | 23:33 Napisz komentarz
Świat komiksu rozrasta się z każdym miesiącem. Co kilka tygodni regularnie pojawiają się nowe tomy, nowe publikacje. Jeżeli jeszcze nie znacie tego typu literatury - koniecznie to zmieńcie!


 O komiksach w filmie:


Dziś pokażę wam nowe tomy znanych nam już komiksów. My Little Pony - to niesamowicie kolorowa publikacja z kucykami w roli głównej. Ta pełna dynamicznych ilustracji, równie dynamicznej akcji książka, wciągnie każdego fana tych cztero-kopytnych zwierzaków! Będziemy m.in towarzyszyć im w przemianie Discorda. Z siejącego chaos i zamęt stwora, przemieni się w pana i władcę spokoju. I będzie chciał zdobyć władzę nad wszystkimi. To tak bardzo pokrótce - ale kucyki zrobią wszystko, aby wrócił ich Discord.

Kajtek i Koko w kosmosie to iście kosmiczne przygody bohaterów Janusza Christy. I tak, mają oni coś wspólnego z Kajkiem i Kokoszem. Kajtek i Koko wzięli udział w eksperymencie profesora Kosmosika i zostali wysłani do gwiazdozbioru Oriona, gdzie poznają najróżniejszych mieszkańców nieznanych planet, bardzo często muszą ryzykować życiem, uciekać... Na szczęście z każdej opresji wychodzą cało, nie tracąc przy tym swojego optymizmu i dobrego humoru.


Przyjaciel Jol to trzeci tom serii, pod względem graficznym podobny do poprzedniego, który również w naszej bibliotece się znajduje. Niezwykła akcja i przygody bohaterów wciągną prawdopodobnie każdego miłośnika komiksów. Myślę, że najwięcej przyjemności z tej serii czerpać będą trochę starsi czytelnicy, ale także dorośli - Kajko i Kokosz to przecież nasze dzieciństwo.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: