Psy i koty pod lupą naukowców od wydawnictwa Polarny Lis to książka, której nie może zabraknąć w biblioteczce psiarzy i kociarzy. Wyjaśnia ...

Psy i koty pod lupą naukowców

By | 17:57 Napisz komentarz
Psy i koty pod lupą naukowców od wydawnictwa Polarny Lis to książka, której nie może zabraknąć w biblioteczce psiarzy i kociarzy. Wyjaśnia ona wszystko to, co może nas wprawiać w zastanowienie - dlaczego pies szczeka, co znaczy kocie mruczenie, czemu pies używa sikania jak my smsów..? :)


 O książce w filmie:


Duży format, sympatyczne ilustracje i masa ciekawej treści - to wszystko składa się na Psy i Koty. Jest ona podzielona na pół, a każda połówka zawiera rozdziały. Nawet jeśli nie masz w domu psa czy kota, a jesteś ciekaw czemu te stwory zachowują się tak a nie inaczej, koniecznie sięgnij po tę lekturę!


W książce są nie tylko ciekawostki, np dlaczego pies na spacerze co chwilę sika, albo co oznacza jego szczekanie, ale jest też dawka wiedzy - np jak się tworzy psie rasy? I to samo tyczy się części o kotach. Warto przeczytać każdy rozdział, bo wiele można się z nich dowiedzieć.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: