Nowa Kolekcja Bajek  od wydawnictwa Egmont to świetna, mięciutka seria książek, które idealnie czyta nam się do poduszki. Bo one są prawie j...

MYSZKA MIKI MA 90 LAT - Nowa Kolekcja Bajek

By | 23:58 Napisz komentarz
Nowa Kolekcja Bajek od wydawnictwa Egmont to świetna, mięciutka seria książek, które idealnie czyta nam się do poduszki. Bo one są prawie jak poduszeczki!


O książkach w filmie:


Dwie nowości z tej serii to książki, które ucieszą nie tylko dzieci, ale też rodziców! W 90 urodziny Myszki Miki powstała bowiem całkowicie nowa lektura o jej przygodach. Przepięknie zilustrowana książka zachwyci i małych i dużych. Jest bardzo kolorowa, ma duże ilustracje i idealnie się sprawdzi zarówno dla przedszkolaków, jak i dzieci starszych. No i rodziców rzecz jasna.


Książka jest podzielona na rozdziały, a każdy rozdział to inna historia. W jednym z nich towarzyszymy Mikiemu i jego przyjaciołom w przygotowaniach do pikniku. Ma to być piknik niezwykły, bo będą się podczas niego dzielić jedzeniem. Miki jest tym pomysłem zachwycony, ale reszta towarzystwa jakoś nie za bardzo... Nie chcą jeść czegoś, czego nie lubią. Chcieliby swoje posiłki skonsumować.


Czy piknik z dzieleniem się, dojdzie do skutku? I jak się skończy historia? Dowiecie się z książki.
DC Super Friends to doskonale znani nam superbohaterowie, którzy stoczyć będą musieli niejeden "bój" w imieniu dobra i przyjaźni. Niesamowicie kolorowa książka, pełna emocjonujących historii i obrazków, z których bije dynamizm i przygoda, wciąga do lektury i młodszych i starszych. Zarówno Oli jak i Tin polubiły super przyjaciół i z wypiekami na policzkach śledzą ich poczynania. A jest ich tutaj całkiem sporo.


Książka również jest podzielona na rozdziały, każdy to inna historia, inne przygody, inni złoczyńcy których trzeba pokonać. Czasem trzeba złączyć siły ze stroną złą, aby pokonać innych - co ma prawo się udać! :)Bardzo lubimy tę serię, nie tylko za mięciutką okładkę, ale przede wszystkim za fantastyczne wnętrza. Książki czyta się ekspresem i z ogromną przyjemnością! Nowa Kolekcja Bajek jest super!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: