Biblioteka Bajek wydawnictwa Egmont to całkowicie nowa seria książek, z bohaterami których doskonale znamy. W chwili obecnej ukazały się ks...

Biblioteka bajek - seria, którą warto znać

By | 23:54 Napisz komentarz
Biblioteka Bajek wydawnictwa Egmont to całkowicie nowa seria książek, z bohaterami których doskonale znamy. W chwili obecnej ukazały się książki z bohaterami Avengers (DC Super Friends), z postaciami z bajek Disneya (Opowieści do snu), oraz z Kubusiem Puchatkiem.


 O książkach w filmie:


Biblioteka Bajek to pokaźnych rozmiarów książka (każda jedna), pełna całkiem nowych historii doskonale nam znanych bohaterów. Ale to już wiecie. Wnętrza książek są pełne kolorów i jestem pewna, że każdy przedszkolak będzie zachwycony lekturą.


Marvel. Biblioteka Bajek to książka skierowana do najmłodszych fanów gatunku. Nie napiszę że do chłopców, gdyż moja Tin w tym miejscu by się obraziła. Książka pełna przygód, wartkiej akcji i dynamicznych, kolorowych ilustracji - idealna do czytania o każdej porze dnia i nocy.Kubuś i przyjaciele. Biblioteka Bajek to lektura skierowana do wielbicieli misia w czerwonej bluzeczce. Dzieci go kochają, ale jestem pewna że także wielu dorosłych odczuwa pewien sentyment do Puchatka i z przyjemnością czyta książki z nim w roli głównej. Ta publikacja ma piękne wnętrze, bajecznie kolorowe i w stu procentach puchatkowe. Poczytamy tutaj o przygodach misia, ale także jego przyjaciół. Jest tygrys, Maleństwo, królik, Krzyś i pozostali znani nam z kreskówki bohaterowie.
Disney Klasyka. Biblioteka Bajek największą radość sprawiła mi, gdyż kocham bajki Disneya i w dzieciństwie wiele ich czytałam i oglądałam, a książka ta przywołuje bohaterów, których znam sprzed lat. Oczywiście moje dziewczyny też ich znają, ale ja ją obdarzyłam wyjątkowym sentymentem. Są tutaj bajki starsze, jak Zakochany Kundel czy Herkules, jak i nowsze - np Ralph Demolka. Wnętrze jest równie bajeczne jak w poprzednim egzemplarzu, a historie utrzymane w tematyce nocnej, wieczornej. Podtytuł książki brzmi "Opowieści do snu" i taki w niej panuje klimat, ale nie brakuje wesołych przygód naszych ulubionych bohaterów.

Biblioteka Bajek to książki, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: