Playmobil króliczki ( klik ) i Playmobil wróżka z jednorożcem ( klik ) to niedrogie zestawy, które jakiś czas temu dołączyły do naszej pla...

Playmobil - wróżka z jednorożcem i króliki w zagrodzie

By | 23:05 Napisz komentarz
Playmobil króliczki (klik) i Playmobil wróżka z jednorożcem (klik) to niedrogie zestawy, które jakiś czas temu dołączyły do naszej playmobilowej rodzinki i cieszą się ogromnym zainteresowaniem.


 O klockach w filmie:


Zestaw z króliczkami otrzymujemy w poręcznej, zielonej walizeczce. Walizeczki już nie mamy, jako że zabawka po rozpakowaniu trafiła do świata Playmobil który dziewczyny mają w naszej domowej bibliotece, dlatego jej w filmie nie pokazałam. Króliczki są przeurocze! I to ten zestaw najbardziej lubię, ten mini domek króliczków, to fantastyczne poidełko.
Zestaw z wróżką i jednorożcem też jest super, aczkolwiek ma jeden drobniutki minus - te szelki czy jakby to nazwać, zsuwają się z jednorożca gdy np dziecko nim zamaszyście skręci, czy podniesie i przechyli. Nie są w żaden sposób wkliknięte, po prostu nałożone i tak się to "trzyma". Ale to bardzo drobny minus, poza tym zabawka jest doskonale wykonana, zresztą tak jak zestaw z królikami.My uwielbiamy Playmobil, a wy?

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: