Jeremi Przybora małoletnim i stuletnim wydawnictwa Egmont to prawdziwa perełka wśród książek. Cudowne wnętrze, fantastyczne wydanie. Idealn...

Jeremi Przybora małoletnim i stuletnim

By | 23:19 Napisz komentarz
Jeremi Przybora małoletnim i stuletnim wydawnictwa Egmont to prawdziwa perełka wśród książek. Cudowne wnętrze, fantastyczne wydanie. Idealna na prezent dla małych i dużych.


 O książce w filmie:


W książce są disneyowskie bajki zrelacjonowane przez Jeremiego Przyborę. Niektóre z nich mają ilustracje pochodzące z książek Disneya, niektóre się różnią. Każda ma niesamowity klimat i każdą bez wyjątku warto przeczytać.


Ta książka sprawi radość nie tylko dzieciom, ale również - a może przede wszystkim, rodzicom. Są w niej "nasze" bajki. Cudownie móc je czytać w przekładzie pana Przybory. To taki trochę powrót do dzieciństwa. Ta książka to prawdziwa skarbnica.


Bajki Jeremiego Przybory nabrały zupełnie nowego charakteru. Choć historie są nam doskonale znane, to jednak pewne szczegóły różnią się od disneyowskich opowieści. Taki Piotruś Pan na przykład, zabrał dzieci do Niebywalencji. Celowo nie zdradzę wam pozostałych wyjątkowości, bo mnie osobiście fantastycznie odkrywało się te nowości samodzielnie i jestem pewna, że wam również sprawi to dużo radości.


Jeremi Przybora małoletnim i stuletnim to tak piękny i cudownie wydany zbiór baśni, że sprawdzi się świetnie jako prezent. I dla młodszych i dla starszych. Książka jest dużego formatu i jest dość ciężka, ale przecież jej wnętrze to 16 disneyowskich historii, więc musi swoje ważyć.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: