Książki z zadaniami na licencji Schleich od wydawnictwa Ameet to świetne propozycje dla miłośników zwierzątek, naklejek i labiryntów. Piękn...

Świat zwierząt Schleich w naklejkach i labiryntach

By | 09:46 Napisz komentarz
Książki z zadaniami na licencji Schleich od wydawnictwa Ameet to świetne propozycje dla miłośników zwierzątek, naklejek i labiryntów. Piękne wnętrza, bardzo dużo naklejek i zadania, z którymi poradzi sobie i przedszkolak i szkolniak.


 O książeczkach w filmie:


Wild Life to seria z dzikimi zwierzętami. Odwiedzamy różne kontynenty, poznajemy ich dzikie życie, mieszkańców. Od deszczowego lasu, przez lodowate morza Antarktydy, aż po sawanny... Wypełniamy zadania, które na każdej ze stron się znajdują. Czytamy ciekawostki. Przechodzimy labirynty, naklejamy naklejki w odpowiednie miejsca, a część możemy wykorzystać dowolnie, gdzie tylko chcemy. Takie książeczki moje dziewczyny bardzo lubią!


Farm World to książeczki niemalże identyczne, ale oczywiście ich wnętrza są całkowicie inne. Mamy tutaj farmę. Wiejskie zwierzęta, psy, koty. Masa naklejek i również labirynty - to jest to, co prawdopodobnie większość dzieci uwielbia.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: