Hania Humorek i herbatka u królowej wydawnictwa Egmont to kolejny już fantastyczny tom z przygodami Hani i jej rodzinki i przyjaciół, w któ...

Hania zaprasza na herbatkę u królowej

By | 21:39 Napisz komentarz
Hania Humorek i herbatka u królowej wydawnictwa Egmont to kolejny już fantastyczny tom z przygodami Hani i jej rodzinki i przyjaciół, w którym spróbujemy rozwikłać wraz z nią jej pochodzenie.


 O książce w filmie:


Książka napisana jest dużą czcionką, ma ilustracje idealnie wkomponowane w tekst - jest przeznaczona dla starszych dzieci niż przedszkolaki, aczkolwiek od dziecka zależy kiedy będzie w stanie do takich lektur zasiąść. Nasza Oli razem z nami czyta książki również tego typu i nie marudzi w trakcie :)


Hania próbuje odkryć jej pochodzenie. To, czego się dowiedziała przy okazji robienia drzewa genealogicznego, pozostawiło niedopowiedzenia. Dociekliwa Hania dorobiła sobie więc teorię, że jej rodzina jest spokrewniona z angielską rodziną królewską. Zaczyna zachowywać się jak królowa i bardzo jej się nie spodoba to, że pewna dziewczynka będzie próbowała zachwiać to wszystko, co sobie Hania zbudowała wokół swojej rodziny.


Hania Humorek i herbatka u królowej to opowieść, którą czyta się jednym tchem. Jeżeli lubicie Hanię, koniecznie sięgnijcie po nowy tom jej przygód. A jeśli jeszcze nie znacie - zachęcamy do poznania tej przesympatycznej dziewczyny i jej rodziny.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: