Iniemamocni 2 to super bajka. Byliśmy na niej w kinie latem i bardzo się wszystkim podobała! Pewnie wkrótce dołączy do naszej filmoteki pod...

Iniemamocni i ich super łamigłówki!

By | 13:06 Napisz komentarz
Iniemamocni 2 to super bajka. Byliśmy na niej w kinie latem i bardzo się wszystkim podobała! Pewnie wkrótce dołączy do naszej filmoteki pod postacią  dvd, a póki co czytamy książki o tej niezwykłej rodzince i rozwiązujemy łamigłówki.


 O książkach w filmie:


Nauka jest super: Książka odkrywcy od wydawnictwa Ameet to lektura w sztywnej oprawie, o niezwykłych mocach w codziennym życiu. Znajdziemy tutaj wszystko co, to charakteryzuje Iniemamocnych i ich przyjaciół - super siłę, moc mrozu, gibkość Elastyny i jej przerabianie się na spadochron, chodzenie po wodze... Wiecie, że to wszystko dzieje się na ziemi na prawdę? W tej książce można o tym przeczytać.


Książeczki Supermoce i Moc łamigłówek to idealna propozycja na zimowe popołudnia dla fanów Iniemamocnych. Znajdziemy w nich zadania tematycznie związane z tą niezwykłą rodzinką, a w Łamigłówkach są trzy poziomy trudności każdego zadania. I masa naklejek! Czyli wszystko to, co dzieci uwielbiają.


Książeczki są bardzo kolorowe, pięknie zilustrowane i nie sposób się z nimi nudzić.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: