Superkot. Klub Komiksowy: Kolaboracje to czwarty tom serii, którą być może dobrze już znacie, a jeśli nie Superkota - to na pewno DogMana a...

Superkot: Klub Komiksowy. Kolaboracje

By | 08:00 Napisz komentarz
Superkot. Klub Komiksowy: Kolaboracje to czwarty tom serii, którą być może dobrze już znacie, a jeśli nie Superkota - to na pewno DogMana albo Kapitana Majtasa. To jest, że tak powiem, ta sama rodzina :)

Recenzja komiksu Superkot Klub Komiksowy: Kolaboracje

Historia rozpoczyna się od udzielania wywiadu telewizyjnego, który przerwany zostaje przez tatę Ady i opiekuna Klubu. Okazuje się, że spotkanie jest odwołane, bo Ada nie posprzątała w pokoju. Poirytowani członkowie uważają że to najgorszy dzień ich życia, bo napisali komiksy i nie będą mogli się nimi z nikim podzielić. Ale oto dostali szansę przeczytania ich na wizji - najgorszy dzień momentalnie zmienił się w najlepszy.

TU sprawdzisz ile komiks kosztuje i gdzie go kupić.


Oczywiście poznamy stworzone przez członków komiksy, gdzie każdy jest inny i bez wątpienia wyjątkowy. Różnią się one nie tylko historiami, ale też stylem. Musicie sami sprawdzić jak to wszystko wygląda, czytając ten komiks!


Czytanie komiksów to zupełnie inne doświadczenie czytelnicze i warto w tę przygodę dzieci zabrać. Z Superkotem na pewno nieźle się ubawią.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Jaguar.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: