Całkiem nowa seria pojawiła się pod szyldem Akademii Mądrego Dziecka - Bajka z ogonkiem ! To kartonowe, przeurocze książeczki, z których wys...

Bajka z ogonkiem: Tygrys Karmel i Piesek Drops

By | 18:00 Napisz komentarz
Całkiem nowa seria pojawiła się pod szyldem Akademii Mądrego Dziecka - Bajka z ogonkiem! To kartonowe, przeurocze książeczki, z których wystają ogony - pluszowe, milutkie, z pewnością zainteresują najmłodszych czytelników.

Recenzja książki Bajka z ogonkiem: Tygrys Karmelek

Tygrys nie może zasnąć. Nie ma w ogóle zamiaru się kłaść, chce się bawić! Chodzi po lesie i szuka towarzystwa, ale wszystkie zwierzęta chcą zapaść w sen, a nie szaleć z Karmelem. Po niedługim czasie dojdzie on do wniosku, że warto jednak położyć się tak jak przyjaciele.

TU sprawdzisz aktualne ceny książki.


Recenzja książki Bajka z ogonkiem: Piesek Drops

Tu mamy całkiem podobny wątek, bowiem Drops też chce szaleć z przyjaciółmi, którzy są już zmęczeni i pragną tylko iść spać. Nie namówił na zabawę kaczek, ani owieczek, kotek też nie miał chęci na figle - za to przekonał Dropsa, że czas do spania. Piesek położył się w budzie, bo przecież tylko za sprawą snu będzie mieć siłę na zabawę kolejnego dnia.

TU sprawdzisz aktualne ceny książki.


Książeczki mają bajecznie kolorowe ilustracje, a na okładce każda z nich ma sensoryczny element. W ich wnętrzu poza rymowaną, niedługą historyjką - znajdziemy elementy do wyszukiwania na ilustracjach. Angażują one dzieci do wspólnego czytania, a przy tym są przeuroczymi opowieściami na dobranoc.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont. 
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi. 


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: