Lusia powraca! Po fantastycznej zabawie w paragrafowym komiksie Jeden dzień z życia psa (pisałam o nim TU ) przyszedł czas na nocną przygodę...

Komiks paragrafowy: Jedna noc z życia psa

By | 15:00 Napisz komentarz
Lusia powraca! Po fantastycznej zabawie w paragrafowym komiksie Jeden dzień z życia psa (pisałam o nim TU) przyszedł czas na nocną przygodę. Dokąd tym razem zabierze nas urocza Lusia? Zapraszam na recenzję komiksu Jedna noc z życia psa.

Recenzja gry książkowej Jedna noc z życia psa

Lusia wraz ze swym panem udaje się na wycieczkę - jej opiekun pragnie zrobić zdjęcia. Po drodze dosiadają się dwa psy, czy też raczej niepotrafiący im odmówić człowiek pozwala im wsiąść i jechać z nimi. Jeden z nich zakochany jest w Lusi bez pamięci. I z jego zalotów nic dobrego nie wyniknie..

TU sprawdzisz gdzie komiks kupić można najtaniej.


Kiedy człowiek wysiada by zrobić zdjęcie, pozostałe w samochodzie psy trochę przez podarunek dla Lusi, toczą się z górki w dół wprost na wielki głaz. Przed rozbiciem ratuje ich borsuk Tobiasz, zupełnie o tym nie wiedząc. Niemniej jednak i tak lądują w lesie po przelocie ze skalnej wyskoczni. Po odzyskaniu przytomności okazuje się, że jeden z psów zniknął. Przy rozbitym wraku znajdują się ślady walki, na śniegu widać jakieś odciski.. Co się stało..? O tym poniekąd zadecydujemy my.


W komiksie tym, po przeczytaniu kilku stron wstępu, wcielamy się w rolę Lusi i czyniąc wybory prowadzące nas do odpowiednich stron - będziemy wędrować przez las. Spotkamy na swej drodze minizające, czaplę, słonia, a nawet dinozaura. Trafimy na miejsce zbrodni pełne dzików - tylko czy na pewno za każdym razem będziemy podążać tą drogą? Otóż przy każdym czytaniu nasze decyzje mogą być inne, zaprowadzić nas w inne zakamarki tego niesamowitego, lusiowego świata i urzeczywistnić inne wydarzenia. Ale o tym przekonacie się po lekturze komiksu Jedna noc z życia psa.

Bardzo lubię ilustracje tej serii. Są żywiołowe i bardzo czytelne, bez problemu odnajdziemy się w fabule, również w miejscach przy których pozostawiony jest nam wybór. Komiks paragrafowy to całkiem inna czytelnicza przygoda niż czytanie standardowych komiksów - posiadanie decyzyjności i wpływ na wydarzenia to wspaniałe doświadczenie!


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Foxgames.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi. 


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: