Jeden dzień z życia psa to komiks paragrafowy, w którym wcielamy się w postać Lusi - kundelka, który uwielbia przygody! I niekoniecznie cie...

Jeden dzień z życia psa. Komiks paragrafowy

By | 08:00 Napisz komentarz
Jeden dzień z życia psa to komiks paragrafowy, w którym wcielamy się w postać Lusi - kundelka, który uwielbia przygody! I niekoniecznie cieszy się na myśl, że zamiast spaceru musi sama biegać za piłką w ogrodzie - więc gdy jej ulubiony człowiek jest zajęty pracą, Lusia zastanawia się, co by tu robić. I my jej pomożemy podjąć decyzję.

Recenzja:
W tym bajecznie kolorowym komiksie za każdym razem może dziać się coś innego. Mamy kilka scenariuszy, które kończą się inaczej i Lusia przeżywa w nich inne przygody. Tylko od nas zależy, co się stanie, dokąd piesek pójdzie, z kim się spotka i co zrobi - naszymi decyzjami i przechodzeniem do odpowiednich paragrafów, nadajemy tej historii bieg. Można by rzec, że to my tworzymy przygodę, która właśnie się dzieje.


Komiksy paragrafowe są super! Zabawa z nimi to niezwykłe doświadczenie i cieszę się ogromnie, że powstają tak piękne i ciekawe wersje dla dzieci. Nawet maluchy, które nie potrafią jeszcze czytać, mogą decydować co się tutaj wydarzy - wspólnie z opiekunem przeżywać przygody Lusi.
----
Recenzja przy współpracy z Foxgames.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: