My Little Pony: Gdzie jest jajo? I Paddington: Zaginiona kanapka to dwie nowości z rozbudowanej już serii Książka z otwieranymi okienkami ...

Miś Paddington i My Little Pony w książeczkach z okienkami

By | 11:00 Napisz komentarz
My Little Pony: Gdzie jest jajo? I Paddington: Zaginiona kanapka to dwie nowości z rozbudowanej już serii Książka z otwieranymi okienkami, która charakteryzuje się pięknymi, bajecznie kolorowymi ilustracjami znanymi nam doskonale z filmowych wersji, a także mnóstwem okienek.

Recenzja książek:


>> SPRAWDŹ CENY <<


Kucyk Hitch znalazł na plaży jajo, ale je zgubił... Na szczęście ma pomocników, którzy przeszukają każdy zakątek kucykowej krainy, by odnaleźć zgubę. A my wraz z nimi zajrzymy wszędzie! By na końcu sprawdzić, co się kryje w jaju.
Miś Paddington uciął sobie drzemkę, podczas której śnił o pysznej kanapce z marmoladą. Miał chęć ją zjeść na podwieczorek. Ale gdy się obudził - kanapki nie było. Co się z nią stało? Paddington przeszuka cały dom i nie tylko, by odnaleźć swój smakołyk.


Książki są pięknie wydane, mają grubsze, elastyczne strony i zaokrąglone rogi, a bohaterowie których znamy z telewizyjnych wersji bajek, są idealnie odwzorowani.
----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Harper Kids.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: