Holi: Festiwal Kolorów to gra skierowana do grupy wiekowej 10+ dla 2-4 graczy, w której wybierzemy się na trzypoziomowy dziedziniec, by wzi...

Holi: Festiwal kolorów.

By | 08:00 Napisz komentarz
Holi: Festiwal Kolorów to gra skierowana do grupy wiekowej 10+ dla 2-4 graczy, w której wybierzemy się na trzypoziomowy dziedziniec, by wziąć udział w festiwalu kolorów.

Videorecenzja:
To gra abstrakcyjna, przestrzenna, a średnia rozgrywka trwa do około 40 minut. Wcielamy się w postać zwierzęcia w wybranym kolorze, bierzemy żetony proszku w tych samych barwach i karty, które będą nam mówić w jakiej konfiguracji możemy sypnąć proszek na dziedziniec. Naszym celem jest zbieranie słodyczy i żetonów przeciwników - za to zdobywamy punkty.


Holi to gra strategiczna, a w każdej rundzie poza sypnięciem proszkiem, możemy przesuwać się po planszy lub wspinać w górę. Delikatnie negatywna interakcja przysparza emocji, a dzięki kartom rywalizacji które używamy w wariancie zaawansowanym, gra za każdym razem będzie wyglądać inaczej.


Elementy gry są bajecznie kolorowe, idealnie takie jak święto Holi. To idealna propozycja dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w festiwalu, ale nie chcą się obsypywać kolorowym proszkiem :)
----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Muduko.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: