Herkules Agent Międzygalaktyczny to nowa seria komiksowa Egmontu, o Herkulesie i Marlonie którzy szkolą się w akademii by w przyszłości chr...

Herkules: Agent międzygalaktyczny. Nowa seria komiksowa

By | 12:00 Napisz komentarz
Herkules Agent Międzygalaktyczny to nowa seria komiksowa Egmontu, o Herkulesie i Marlonie którzy szkolą się w akademii by w przyszłości chronić dzieci w całej galaktyce.

Recenzja komiksu:

To komiks science fiction, bardzo zabawny swoją drogą, opowiadający historię dwójki przyjaciół, którym szkolenie na agentów niezbyt dobrze idzie. Herkules dostał się tam na miejsce swojego tragicznie zmarłego brata, ale niekoniecznie nadaje się do tej funkcji tak jak on. Niemniej jednak chłopak bardzo chce ukończyć akademię i zostać agentem - a aby to zrobić, ma do zaliczenia pewien projekt.


Projekt ten dotyczy dzieci i w trakcie jego wykonywania, Herkules spotyka Małgosię - dziwną ziemską dziewczynkę, która zamyka się w lodówce. Małgosia pożera kostki lodu garściami, a pierwsze spotkanie Herkulesa z nią miało miejsce podczas awarii jego pojazdu - zauważył wtedy dziewczynkę na dachu budynku. Akurat zrzucała z niego kota, z policzkami napchanymi lodem..


Dlaczego dziewczynka je lód? I czy Herkulesowi uda się zaliczyć rok i przejść do klasy wyżej? O tym wszystkim przeczytacie w komiksie Herkules Agent Międzygalaktyczny: Małgosia, dziewczynka z lodówki.----
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Egmont.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: