Toska z Lasu: Spiski, ucieczki, tajemnice i porwania to drugi tom egmontowej serii o nastolatce ze średniowiecznej Italii, która mogłaby by...

Toska z Lasu tom 2

By | 12:00 1 komentarz
Toska z Lasu: Spiski, ucieczki, tajemnice i porwania to drugi tom egmontowej serii o nastolatce ze średniowiecznej Italii, która mogłaby być odpowiednikiem Robin Hooda.

Recenzja komiksu:


>> TU KUPISZ <<


Pan Castelguelfo szykuje się do wojny, podczas gdy jego córka Lucilla wymyka się z zamku i w towarzystwie Toski i Rinalda odkrywa świat. Akcja komiksu dzieje się w latach 1300 i bardzo czuć tu klimat tych średniowiecznych czasów.


Jest to przygodowa seria, przepięknie zilustrowana, z ciekawą fabułą. Pierwszym to był w klimacie jesiennym, tutaj akcja dzieje się zimą, a w przygotowaniu jest kolejny - z wiosenną okładką.----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Egmont.Nowszy post Starszy post Strona główna

1 komentarz:

  1. It is steadily accumulating person engagement, as players consider it safer, thecasinosource.com extra fun, and extra accessible. In reality, video poker games are a prototype of slots, with just a small distinction - the action takes place with playing cards. The major objective is to get the next poker hand, is in a position to} reward you with a extra satisfying revenue.

    OdpowiedzUsuń