Enola i Niezwykłe Zwierzęta to seria komiksowa o weterynarce, która leczy baśniowe, legendarne stworzenia. Miała już okazję przyjmować m.in...

Enola i Niezwykłe Zwierzęta tom 3

By | 14:00 Napisz komentarz
Enola i Niezwykłe Zwierzęta to seria komiksowa o weterynarce, która leczy baśniowe, legendarne stworzenia. Miała już okazję przyjmować m.in gargulce, a w trzecim tomie swych przygód stanie oko w oko z wilkołakiem i będzie musiała pomóc gryfowi.

Recenzja książki:
Każdy boi się wilkołaków. Dla Enoli spotkanie z nim też nie rozpocznie się zbyt dobrze, bo będzie musiała uciekać. Jednak ten nieszczęśliwy tak na prawdę potrzebuje pomocy. Ale czy pomaganie krwiożerczym istotom jest okej..? Dla Enoli odpowiedź będzie oczywista.


W drugiej części komiksu Enola zostanie wezwana do rannego gryfa. Gryf miał wypadek w cyrku, a weterynarka przerazi się tym, w jakich warunkach jest trzymany. To chyba dobry czas, by zacząć walczyć o prawa zwierząt!


Seria o Enoli to przygodowe komiksy z pogranicza fantastyki - pełne mitologicznych stworzeń, zawsze z pozytywnym przesłaniem i zakończeniem.----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Egmont.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: