Lulu i Nelson: Królestwo Lwów to drugi tom serii o przygodach dziewczynki, która w wyniku splotów wydarzeń, znalazła się w Afryce.

Lulu i Nelson: Królestwo Lwów. Tom 2

By | 08:00 Napisz komentarz
Lulu i Nelson: Królestwo Lwów to drugi tom serii o przygodach dziewczynki, która w wyniku splotów wydarzeń, znalazła się w Afryce.

Recenzja komiksu:
Lulu po tragicznych wydarzeniach w cyrku, który był praktycznie jej domem, postanowiła udać się do Afryki, złapać lwy i odbudować wszystko to, co straciła. Niestety zupełnie nie przemyślała swojego postępowania, nie wzięła też pod uwagę, że nie wolno tak po prostu złapać lwa. Jej tato trafił za kratki, a Afryka okazała się rasistowskim krajem, w którym ciemnoskórzy nie mają łatwego życia. Lulu wraz z poznanym chłopcem Nelsonem, którego tata musiał opuścić kraj, spędzają czas na farmie Mary - adwokatki próbującej uwolnić tatę dziewczynki. Gdyby jednak Mary znała zamiary dziewczynki o złapaniu lwów, z pewnością inaczej spojrzałaby na dziewczynkę...


Lulu zacznie się przekonywać, że zwierzęta tak jak ludzie - nie powinni być za kratkami, a cieszyć się wolnością. Ale zanim to nastąpi, wcześniej razem z Nelsonem odkryją rannego małego lwa i w dziewczynce zapali się myśl, że oto ma okazję do wytresowania go i zamknięcia w cyrku..


Poruszył mnie ten komiks i z niecierpliwością czekam na kolejną część przygód Lulu i Nelsona.----
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Egmont.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: