Gra Łąka jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych gier planszowych, jakie zostały wydane. I chyba wszyscy niecierpliwie wyczekiwali tego ...

Łąka: Z biegiem strumienia. Otwieramy dodatek do gry Łąka.

By | 09:00 Napisz komentarz
Gra Łąka jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych gier planszowych, jakie zostały wydane. I chyba wszyscy niecierpliwie wyczekiwali tego dodatku, gdy pojawił się w zapowiedziach. Dziś mogę go wam pokazać: przed państwem Łąka: Z biegiem strumienia!

Co się kryje w środku? Sprawdź w filmie:


>> SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ <<


Dzięki dodatkowi nasza gra z Łąką zostanie wzbogacona o rzeczny nurt - dwustronna plansza, drewniane pionki kajakarzy i mnóstwo innych elementów, w tym tajemnicza koperta Z sprawią, że wszyscy fani gry Łąka po dodatek sięgną z nieskrywaną przyjemnością!


Nasza rozgrywka wzbogaca się o wyścig, w trakcie którego nie tylko będziemy prowadzić obserwacje, ale też staramy się być najuważniejszym kajakarzem i zapewnić sobie przewagę. W zestawie mamy też zupełnie nowe karty - przepiękne jak zawsze, nowy cel wypraw, dodatkowe elementy drogi, wodospady. Dodatek sprawia, że odkrywamy grę na nowo.


Łąka: Z biegiem strumienia fantastycznie rozbudowuje nam grę, jest to dodatek bardzo bogaty w komponenty, dzięki czemu stosunek jakości do ceny w moim odczuciu jest jak najbardziej okej. W filmie pokazuję dokładnie wszystkie elementy, więc koniecznie go obejrzyjcie! :)

----
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Rebel.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: